KASK POC ARTIC SL 360 SPIN HYDROGEN WHITE - 2020/21

893,00 zł
Brutto Wysyłka natychmiast

Kolor: HYDROGEN WHITE

Rozmiar
Ilość

Kask Poc Artic SL 360 ° SPIN jest to zaktualizowana wersja kasku Artic Sl, która została wzbogacona o system dopasowania 360° aby zapewnić bardziej wygodne i bezpieczne dopasowanie. Dodatkowymi zaletami są: w pełni regulowana wentylacja, nowa klamra Fidlock, którą łatwo można obsługiwać w rękawiczkach. Ponadto w zestawie znajduje się Garda POC’s Maxilla break away chin-guard przeznaczona na slalom.


Kolor: HYDROGEN WHITE
Kod produktu: 10178
Rozmiary: XS/S, M/L, XL/XXL
DANE TECHNICZNE:

Certyfikaty: EN 1077-B, ASTM F2040
Waga: 635g (XS-S)
Materiał: Multi Impact EPP
Skorupa ABS
System SPIN
Odpinana i regulowana garda Maxilla
Wkładki VPD 2.0 w tylnej części kasku
Zaczep na gogle
Otwory wentylacyjne na przodzie i górze kasku
Klamra Fidlock

Garda Maxilla – odpinany i regulowany ochraniacz podbródka. Został zaprojektowany tak, aby podczas upadku ochronić szyje oraz twarz przed urazami. Ochraniacz można zamontować na stałe, lub tak aby odrywał się przy odpowiedniej sile uderzenia.

System SPIN – innowacyjny system kontrolowanej rotacji kasku podczas uderzenia. Podczas upadku ukośnego, system SPIN pozwala na poruszanie się wkładek w różnych kierunkach. Dzięki rotacyjnej ochronie antyuderzeniowej, w znacznym stopniu redukowane są siły docierające do mózgu.Ten system ochronny zainspirowany jest anatomią naszej głowy, a dokładniej płynem mózgowo-rdzeniowym, dzięki któremu mózg utrzymywany jest w tej samej pozycji. Podobnie jak płyn, wkładki poruszają się chroniąc to co otaczają. 

VPD – plastyczny materiał (lepko-sprężysta masa polimerowa) świetnie pochłaniający siły uderzenia, skupiając swoje cząsteczki w momencie uderzenia, tworząc sztywną barierę ochronną.

Multi Impact EPP – jest to inaczej WIELOUDERZENIOWA WYDAJNOŚĆ dzięki zastosowaniu warstwy EPP czyli pianki polipropylenowej, dzięki której kask chroni głowę przy wielokrotnych upadkach.

Opis

Płeć
UNISEX
Sezon
2021

Specyficzne kody

EAN13
7325549992368