BUTY ROSSIGNOL ALLTRACK PRO 110 LT GW-BLACK - 2020/21

1 707,00 zł
Brutto Wysyłka natychmiast
Rozmiar
Ilość

Buty narciarskie Rossignol Alltrack PRO 110 LT To bezkompromisowe buty do free-touringu są kompatybilne z wiązaniami pinowymi oraz posiadają ruchomą cholewkę, która zapewnia naturalny zakres ruchu stopy podczas podchodzenia. Szerokość 100 mm w strefie śródstopia gwarantuje równowagę między komfortem a kontrolą. Termoformowalny but wewnętrzny oferuje możliwość indywidualnego dopasowania.


Medium Fit
Szerokość 100 mm zapewniającą precyzyjne i wygodne dopasowanie, które równoważy komfort i kontrolę.

Certyfikowane wstawki Dynafit® zapewniają zgodność z niezawodnym systemem wiązań do free-touringu. Kompatybilne z wiązaniami pinowymi.

Struktura Generative Design Grid pozwala na zmniejszenie grubości materiałów i wagi buta, jednocześnie utrzymując odpowiednią sztywność konstrukcji w celu zapewnienia wyjątkowych właściwości jezdnych.

Technologia DUAL CORE polega na wtryskiwaniu materiałów o różnych stopniach twardości do tej samej matrycy – z trzema punktami wstrzyknięcia w skorupie i dwoma w cholewie. Wynikiem tego jest konstrukcja wielowarstwowa charakteryzująca się ultracienką, twardą warstwą na zewnątrz skorupy otulającą wewnętrzne, bardziej miękkie materiały.Technologię tę można wykorzystać do precyzyjnego dostosowania progresywnego flex’u, wsparcia w tylnej części buta i odbicia. Pozwala też na wysoce efektywny, poprzeczny transfer mocy.

CAŁKOWICIE PERSONALIZOWALNY BUT WEWNĘTRZNY But wewnętrzny to jedna z kluczowych części buta narciarskiego. Zapewnia komfort, precyzję i wspomaga osiągi. Bardzo łatwo jest zredukować wagę, lecz to bezpośrednio wpływa na właściwości narciarskie i komfort. Buty wewnętrzne ALLTRACK mają dobrze zrównoważoną konstrukcję i odpowiednią wagę. Struktura została zachowana w tych częściach, gdzie było to niezbędne dla zachowania odpowiednich osiągów i komfortu. Język, który pełni kluczową role w przenoszeniu sił i naprężeń flexu, został oparty na strukturach znanych z butów do narciarstwa alpejskiego. Tylna strefa została zaprojektowana tak, by ułatwić chodzenie. By polepszyć osiągi i precyzję, botki te są w pełni personalizowalne, by można było dopasować je idealnie do kształtu stopy. Do indywidualnych potrzeb można dostosować zarówno wewnętrzną piankę, jak i zewnętrzną cholewkę i język. 

FULL CUSTOM T2 Wyściółka z jednego typu materiału: FLEXALON 

WKŁADKA INSTEP Wkładka z elastycznych materiałów umieszczona na górnej części skorupy w celu ułatwienia wkładania stopy. Sprawia, że but łatwo założyć mimo wysokiego indeksu flexu i sztywnych tworzyw sztucznych.


TRYB HIKE Przeprojektowany tryb Hike, który posiada:

1. Zoptymalizowaną oś obrotu - 6 mm niżej. 

2. Nową konstrukcję w dolnej części skorupy z wycięciem z tyłu > Szersze otwarcie cholewy w kierunku kąta tylnego zakresu ruchu =50°, dające dużą swobodę w trakcie wspinaczki. 

3. Metalowy mechanizm blokujący cholewę w celu usztywnienia struktury buta. Rozwiązanie to pozwala na zwiększenie indeksu flexu i zapewnienia wydajności na poziomie zbliżonym do butów z cholewą zamocowaną na stałe.

THINSULATE® STRETCH: Ten bardzo cienki materiał używany jest głównie w produkcji ubrań – dzięki swojej elastyczności, która nie krępuję ruchów. Idealnie współgra z innymi tkaninami buta wewnętrznego, dostarczając stopie wsparcia dla lepszej jazdy.DANE TECHNICZNE:
•SZEROKOŚĆ:  100 mm
•FLEX: 110
•TECHNOLOGIA: DUAL CORE
•SKORUPA: GRILAMID
•SPECYFIKACJE: WKŁADKA LOW TECH
•CHOLEWA: POLYOLEFINE
•ZAKRES RUCHU: 50°
•SPECYFIKACJE: TRYB HIKE
•BOTEK PRE-SHAPE LINER - FULL CUSTOM T2
•IZOLACJA TERMICZNA THINSULATE STRETCH
•PODESZWY :RUBBER ARCH PAD
•PODESZWY: COMFORT KOMPATYBILNE Z GRIPWALK
•Rozmiary: 24 - 29.5
•Kod produktu: RBJ3020

Opis

Płeć
MĘŻCZYZNA
Sezon
2021
Flex
110
Szerokość
100 MM

Specyficzne kody

EAN13
3607683460649