BUTY ROSSIGNOL HERO WORLD CUP 110 MEDIUM - 2020/21

1 423,00 zł
Brutto Wysyłka natychmiast
Rozmiar
Ilość

Buty narciarskie Rossignol Hero World Cup 110 zaprojektowane z myślą o najbardziej zaawansowanych narciarzach. Świetnie sprawdzają się w narciarstwie wyczynowym. Opracowana skorupa buta w technologi Dual Core zapewnia dynamiczne odbicie, elastyczność dzięki czemu but jest naturalnym przedłużeniem nogi. Co zapewnia większą precyzję i całkowitą kontrolę w każdym skręcie.Technologię tę można wykorzystać do precyzyjnego dostosowania progresywnego flex’u, wsparcia w tylnej części buta i odbicia. Pozwala też na wysoce efektywny, poprzeczny transfer mocy.

Medium Fit
Szerokość 100 mm zapewniającą precyzyjne i wygodne dopasowanie, które równoważy komfort i kontrolę

Wstępnie formowany anatomiczny but wewnętrzny
Dolna część buta wewnętrznego jest wstępnie formowana w okolicach kostki, by zapewnić ścisłe dopasowanie do wewnętrznej szerokości skorupy buta. Kształt wytłoczenia można zobaczyć na zewnętrznej części wkładki.


BUTY WEWNĘTRZNE FULL CUSTOM FIT W celu zapewnienia lepszej precyzji i osiągów, buty wewnętrzne można w pełni spersonalizować. By dostosowały się idealnie do kształtu stopy. Wewnętrzna wyściółka, górna, zewnętrzna część i język są całkowicie personalizowalne. 


FULL CUSTOM T2 Wyściółka z jednego typu materiału: FLEXALON Proces personalizacji przebiega tak, jak to opisano na stronie 81 tego katalogu.


Technologia DUAL CORE polega na wtryskiwaniu materiałów o różnych stopniach twardości do tej samej matrycy – z trzema punktami wstrzyknięcia w skorupie i dwoma w cholewie. Wynikiem tego jest konstrukcja wielowarstwowa charakteryzująca się ultracienką, twardą warstwą na zewnątrz skorupy otulającą wewnętrzne, bardziej miękkie materiały.Technologię tę można wykorzystać do precyzyjnego dostosowania progresywnego flex’u, wsparcia w tylnej części buta i odbicia. Pozwala też na wysoce efektywny, poprzeczny transfer mocy.DANE TECHNICZNE:
•SZEROKOŚĆ: 100 mm
•FLEX: 110
•TECHNOLOGIA: DUAL CORE
•SKORUPA: POLYURETHANE
•CHOLEWA: POLYURETHANE
•BOTEK: PRE-SHAPE LINER - FULL CUSTOM T2
•PODESZWY: KOMPATYBILNE Z GRIPWALK
•Rozmiary: 24 - 31.5
•Kod produktu:RBJ1050

Opis

Płeć
UNISEX
Sezon
2021
Flex
110
Szerokość
100 MM

Specyficzne kody

EAN13
3607683459766