KALESONY TERMOAKTYWNE UYN LADY VISYON UW - 2020/21

243,00 zł
Brutto Wysyłka natychmiast
Rozmiar
Ilość

Modne, wygodne i wszechstronne: spodnie UYN® VISYON UNDERWEAR LONG zapewniają każdej kobiecie dobre samopoczucie podczas jesiennych lub zimowych ruchów na świeżym powietrzu. Najważniejszy jest komfort. Osiąga się to z jednej strony dzięki optymalnemu dopasowaniu. Z drugiej strony spodnie mają idealne zarządzanie klimatem dzięki Coolvent. Powietrze przepływa przez kanały w tkaninie, wchłania pot, a ciało jest chronione przed wychłodzeniem. Dokładnie odpowiadają potrzebom sportowców - w tym Durafit: wykonanie i materiał zapewniają wysoką trwałość i izolację termiczną odsłoniętych, bardzo obciążonych kolan.

Cechy produktu:

•Rozmiary: XS S/M L/XL
•Kod produktu: U100032
•Kolor: P225

Technologie:

HYPERMOTION-Wycięty z jednego kawałka tkaniny, innowacyjne krawiectwo wspiera prawidłową postawę ciała i nieograniczoną swobodę ruchów.

COOLVENT- Liczne kanały przenikają wewnętrzną powierzchnię, aby zapewnić stały przepływ powietrza, który optymalizuje komfort. Materiał szybko wchłania pot i zapewnia skórze komfortową suchość dzięki aktywnie oddychającym właściwościom.

FEELINES- Dynamiczne linie konturowe płynnie łączą poszczególne strefy funkcjonalne i gwarantują jeszcze większy komfort noszenia i większą swobodę ruchów.

DRYLIGHT- Za kolanem i tam, gdzie gromadzi się więcej potu, technologia UYN Drylight przenosi pot na zewnątrz dzięki lżejszej, wyjątkowo chłonnej technologii dziania.

UYN

Opis

Płeć
KOBIETA
Sezon
2021