KALESONY TERMOAKTYWNE UYN MAN VISYON UW 2020/21

243,00 zł
Brutto Wysyłka natychmiast
Rozmiar
Ilość

Modne, wygodne i wszechstronne: spodnie UYN® VISYON UNDERWEAR LONG zapewniają każdemu dobre samopoczucie, gdy poruszają się na zewnątrz jesienią lub zimą. Najważniejszy jest komfort. Osiąga się to z jednej strony dzięki optymalnemu dopasowaniu. Z drugiej strony spodnie mają idealne zarządzanie klimatem dzięki Coolvent. Powietrze przepływa przez kanały w tkaninie, wchłania pot, a ciało jest chronione przed wychłodzeniem. Dokładnie spełniają potrzeby sportowców - w tym Durafit: wykonanie i materiał zapewniają wysoką trwałość i izolację termiczną odsłoniętych, mocno obciążonych kolan

Cechy produktu:

•Rozmiary: S/M, L/XL, XXL
•Kod produktu: U100008
•Kolor: B457

Technologie:

HYPERMOTION- Wycięty z jednego kawałka tkaniny, innowacyjne krawiectwo wspiera prawidłową postawę ciała i nieograniczoną swobodę ruchów.

COOLVENT- Liczne kanały przenikają wewnętrzną powierzchnię, aby zapewnić stały przepływ powietrza, który optymalizuje komfort. Materiał szybko wchłania pot i zapewnia skórze komfortową suchość dzięki aktywnie oddychającym właściwościom.

FEELINES- Dynamiczne linie konturowe płynnie łączą poszczególne strefy funkcjonalne i gwarantują jeszcze większy komfort noszenia i większą swobodę ruchów.

DRYLIGHT- Za kolanem i tam, gdzie gromadzi się więcej potu, technologia UYN Drylight przenosi pot na zewnątrz dzięki lżejszej, wyjątkowo chłonnej technologii dziania.

UYN

Opis

Płeć
MĘŻCZYZNA
Sezon
2021