KOSZULKA TERMOAKTYWNA UYN NATYON 2.0 GERMANY - 2020/21

406,00 zł
Brutto Wysyłka natychmiast
Rozmiar
Ilość

Dopracowana w każdym szczególe, nie do pobicia: bielizna UYN o wyjątkowych parametrach technicznych i precyzyjnie ukierunkowanym efekcie kompresji, przetestowana i noszona przez międzynarodowych sportowców.

Cechy produktu:

•Rozmiary: XS S/M L /XL XXL
•Kod produktu: U100199
•Kolor: T024

Technologie:

HYPERMOTION- Wycięty z jednego kawałka tkaniny, innowacyjne krawiectwo wspiera prawidłową postawę ciała i nieograniczoną swobodę ruchów.

HEATMEMORY- Ogrzewa się podczas faz odpoczynku. Izolujące właściwości chronią ciało przed ochłodzeniem po wysiłku, utrzymując ciało w cieple i gotowe do maksymalnej wydajności.

COOLVENT- Liczne kanały przenikają wewnętrzną powierzchnię, aby zapewnić stały przepływ powietrza, który optymalizuje komfort. Materiał szybko wchłania pot i zapewnia skórze komfortową suchość dzięki aktywnie oddychającym właściwościom.

DRYLIGHT- Za kolanem i tam, gdzie gromadzi się więcej potu, technologia UYN Drylight przenosi pot na zewnątrz dzięki lżejszej, wyjątkowo chłonnej technologii dziania.

FEELINES- Dynamiczne linie konturowe płynnie łączą poszczególne strefy funkcjonalne i gwarantują jeszcze większy komfort noszenia i większą swobodę ruchów.

TEXLYTE NANO- Ubrania UYN wykonane z Texlyte Nano są niezwykle wygodne dzięki ich zrównoważonemu pH i hipoalergicznemu efektowi. Jednocześnie zaawansowane technologicznie włókno Texlyte Nano jest bardzo lekkie, umożliwiając swobodny przepływ powietrza między skórą a ubraniem. Zmniejsza to również całkowitą masę ubranbia co jest niezwykle istotne przy uprawianiu dłuższysz aktywności.

COMPRESSION- UYN® COMPRESSYON optymalizuje delikatnie, ale skutecznie. Poprawia wydajność podczas trenowania i wzmacnia efekt regeneracji podczas odpoczynku.

UYN

Opis

Płeć
UNISEX
Sezon
2021